YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Burcu Adal Köse, 26 Mart İzmir doğumludur. Uludağ Üniversitesi Gıda bölümünü okudu.Üniversitede okuduğu alanda hiç çalışmadı.Üniversite tercihinin hatalı olduğunu dile getiren Adal , kısa süreli modellik yaptı. İnsanlarla iletişim halinde olmayı çok sevdiği için satış sektöründe çalışmaya başladı. Uzunca bir süre fitness sektöründe satış müdürlüğü yaptı. Satış sektöründe çalışmak kendisine çok yaratıcı ve keyifli gelmeyince İzmir' de birkaç yerel kanalda sunuculuk yaptı.Ve ardından oyunculuğu deneyimlemek istedi. Ve bu konuda eğitim almak üzere İstanbul 'a yerleşti.Pana Sinema Akademi de kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Gelen oyunculuk teklifi üzerine bir kanalda ana castta Küçük Gelin dizisinde Gülsüm karakterini canlandırdı. Diziden ayrıldıktan sonra tamamen kendisini spiritüalizm, parapsikoloji, psikoloji ve kuantum fiziği ile ilgili çalışmalara verdi. Uzun yıllar boyunca bu konuda çok araştırma yapan ve okuyan Burcu Adal enerji sistemleri ve kişisel gelişim ile ilintili seminer ve eğitimlere katıldı. Çok değerli hocalardan, bilinçli yaşam üzerine aldığı seminerlerden edindiği bilgileri kendi yaşam deneyimiyle birleştirip "Aynadaki Ben" adlı kitabını yazdı. Aynı zamanda kendisi oneness blessing(deeksha) sertifikasına sahip bir şifa uygulayıcısıdır.

Read More

1.Kök Çakra: Tüm bağışıklık sistemimizi yöneten kök çakra, cinsel organlarımızın alt kısmında yer alır. Yeryüzüyle bağ kuramayanlarda, kök çakrada dengesizlik söz konusudur. Bir çocuğun reenkarne olmayı istememesi, bu çakrada dengesizliklere yol açar. Fiziksel olan bu dünyada her türlü korkuların esareti altına girebilir. Bacaklarımız bizim gücümüzdür. Kök çakrada bacakları etkiler. Yaşamı seven, korkusuz cesur kişilerin bacakları her daim güçlüdür. Çakra meditasyonu yapmak, tüm çakraların dengeye gelmesini sağlar. Çakraların fazla çalışması da az çalışması da dengesizliktir.  Mesele yine dengeye gelmektir. Hayatınızda kararlar almada zorlanıyor ya da sürekli belirsizlik yaşıyorsanız, kök çakranızı da dengeye getirmek zorundasınız!

Read More

Şu an her ne yaşıyorsanız, lütfen olumlu düşünmeyi bırakmayın. Olumsuzluk, olumlu frekansı asla yaratmaz. Ajitasyon, korku, kızgınlık, öfke her ne olumsuz düşünce frekansı içindeyseniz hemen bundan kurtulun. Çünkü bu duygu durumları daha da olumsuzluğu hayatınıza çekmenize sebebiyet verir. İçinde şüphe ya da sabırsızlık barındıran her duygu, isteklerin gerçekleşmesini engeller. Özellikle farkında olmadan ajitasyona başvuranların hayatı ajite olacaktır. Olumsuz ya da acı veren olayları başkalarına anlatarak ve düşünerek sadece bunların çoğalmasına yol açarsınız. Sinir hücrelerimiz yani nöronlarımızın fonksiyonları değiştirilebilir. Düşüncelerimizi sürekli olarak istediğimiz yöne çevirebilmek için

Read More

Aşırı alkol tüketimi ve seks eğilimi, insanın kendisinden kaçma ihtiyacıdır. Neyi fazla yapıyorsan orda mutlaka bir sorun vardır. Aslında sorun zihindedir. Ve bilinçaltı kaynaklıdır. Bastırılmış duygular, abartılı düşüncelere yol açar. Duygu düşünceyi, düşünce duyguyu tetikler. Bu zaten her şeyde böyledir. Salt aşırılıklarda değil tüm duygu ve düşünceler birbirleriyle ilintilidir. Tıpkı zihnin bedeni, bedenin de zihni tetiklediği gibi. Aşırı alkol kullanımı, genetik kod olarak taşınmış oluyor genelde kişiye. Ya da çok geçmişten atalardan dahi kaynaklanabilir. Sonradan alkolik olma yüzdeleri genelde düşüktür. Seks bağımlılığı da aynı şekilde genetik faktörlerden dolayı ortaya çıkar.

Read More

Farklı bakış açılarını ve yüksek enerjili insanları çok seviyorum. Bu günkü konuğum kitabının Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığım Burcu Adal Köse. İnanılmaz güzel  enerjisi olan güzel insanlardan biri. İlk eseri Aynadaki Ben ile ilk tanışanlardan biriyim. Kitabın yayına hazırlanmak için bana gelmesi kesinlikle bir tesadüf değildi, olamaz. O gün pek çok aydınlanma yaşadım hayatımda.

Haydi gelin Burcu Adal Köse'yi ve Aynadaki Ben'i yakından tanıyalım.

Read More

Her ne oluyorsa olduğu gibi kabul edin. İyi ya da kötü her ne varsa. Zaten sizin iyi değil diye nitelendirdiğiniz her şey yine zihninizde olup bitiyor. Anda şekilenir hayatımız. Geçmiş ve geleceği irdelemeden şu an içinizde her ne yaşıyorsanız ona tutunmayın. Geçip gitmesine izin verin. Ve nefesinize odaklanın. Bedeninizin ve nefesinizin farkında olun. Olan her neyse içinizde oluyor. Ve geçeceğini bilin. Tutunmayın hiç bir duyguya ve düşüncenize. Sizi çekiştirmeye çalışsa da zihniniz bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Ego=zihin=şuursuzluk halidir.

Read More

Su kadar canlı bir şey var mı? Ben suyun kutsal olduğunu düşünüyorum. Zaten suyun kutsal olduğuna dair çok fazla da bilgi mevcut değil mi? İnsanı bu kadar rahatlatan, ferahlatan su, harika bir element değil mi? Sinirlendiğimizde dahi bir duş yapmak detoks etkisi yapmıyor mu? Açlığa dayanabilir insan ancak susuzluğa herhalde çok kısa süre dayanabilir. İbadet sırasında da kullanılıyor oluşu da suyun canlı bir şey olduğunu göstermiyor mu? Her şey bir yana temizliğin tek koşulu değil mi?

Read More

Koskoca bir yılı geride bıraktın. Kâh güldün kâh sinirlendin. Öfkelendin, kızdın küfrettin. Ama böyle davranarak kendi sinir sistemine zarar verdin. İstemediğin şeyler gerçekleştiğinde neden ben bunları yaşıyorum acaba diye kendine sormadın. İstemediklerini söylerken, yaşamına istemediğin şeyleri çektin. Komşunun gürültüsüne kızdın, hükümete öfkelendin, trafikteki adama küfrettin. Ve sürekli buna benzer şeyler yaptın. Ne geçti eline. Hiç bir şey. Sadece hiçbir şey değil. Sinir sistemini iyice bozdun. Gerildikçe içtin ya da sakinleştirici aldın. Ne oldu?

Read More

Her neye bağımlı yaşıyorsan özgürlüğünü kısıtlıyorsun demektir. Tüm bağımlılıklar, seni kaybetme korkusuna yaklaştırır. Bağımlılıklarından kurtulduğun vakit kaybetme korkunda emin ol kalmayacaktır. İnsanlar bilinçaltındaki bazı yoksunluklardan dolayı bir çok şeye bağımlı hale gelirler. Uyuşturucu yada yüksek dozda alkol kullanımının kendilerini daha yüksek bir boyuta taşıyacağına inanırlar. Evet bilinç değişir belki ama bu farkındalıklı bir bilinç hali değildir maalesef. Seks yada internet bağımlılığı yada bir kişiye olan bağımlılık özgürleşmenin önünde büyük bir engeldir.

Read More

Her şeyin başı da sonu da yine düşüncelerdir. Yatmadan önce bizi rahatsız eden, kafamıza takılan düşüncelerden kurtulup öyle uyumakta her zaman fayda vardır. Bir sürü kafa karışıklığı ve soruyla yatarsak sabahleyin buna yakın bir ruh haliyle uyanırız. Bilinçaltına herhangi bir olumlama yapmadan, duygu ve düşünceleri toparlamadan uyumak sadece yaşadığınız olumsuz günden kaçış olur. Oysa yatmadan önce yapılan bir meditasyon ruh halinizi nötr hale getirecektir. Ve nötr hale gelen düşünceye bir de, afirmasyon (olumlama) yapılıp öyle uykuya dalınırsa, sabaha çok daha zinde ve mutlu olursunuz. Yorgun uyanmak, yorgun bir bedenden ziyade yorgun bir beyinden kaynaklanır.

Read More

Olan güzel bir şeye çok fazla sevinmemeyi olan kötü bir şeye de çok fazla üzülmemeyi öğreniyorum. Kötü ya da iyi algısının göreceli olduğunu bildiğimden, yaşadığım tüm olayları olduğu gibi kabul etmeyi seçiyorum. Yüzleşiyorum kendimle. Aynadaki ben, benim.

Kaçamam kendimden ve duygularımdan. Kaçacak bir yer olmadığını görmüyor musun? Her duygumu değiştirip dönüştürmeyi seçiyorum. Seratonin geri alım inhibitörü benim. Ben istersem hissederim; mutluluğu, güveni, sevgiyi, aşkı, huzuru ve her şeyi...

Read More

Aynadaki Ben

Top Text

AA Web Tasarım